KÜLTÜR OTOMOTİV Kurumsal

Okyanus Holding bünyesindeki Kültür Otomotiv 1993 yılında Fatih Çapa da hizmete başlamış ve binlerce ailenin otomobil sahibi olmasını sağlamıştır. 1999 yılında Bahçelievler Yenibosna Çobançeşme de Genel Müdürlüğümüzün de bulunduğu yeni şubesini açmış şu anda merkez binasını Esenyurt ilçesi E-5 yan yol üzerinde  Haramidere mevkiinde bulunan OTOPORTA daha geniş bir mekana taşımıştır.

Kültür Otomotiv faaliyetine 0 km otomobil organizasyonu ile başlamış yüzlerce aileyi 9 sistem 1000 seçenek adlı satış sistemi ile teslimat ayı seçeneklerini müşterisinin kendisine bırakarak isteyen hemen teslim, isteyen daha sonraki teslim seçeneklerinden biri ile otomobil sahibi olmanın mutluluğunu yaşamıştır. Bunlar bugün yerini güncel kredili sabit taksitli sistemlere bırakmıştır.

Kültür Otomotiv şu anda hem 0 km araç satışı hem de ikinci el araç satışı faaliyetini sürdürmektedir. Uzman kadromuzun sizler için titizlikle inceleyerek aldığı ikinci el araçlarımızı şubelerimizde beğenilerinize sunduk. Ayrıca Okyanus Holding güvencesiyle, siz dostlarımızın istediği her marka 0 km araç için spot fiyat ve fabrikaların yapmış olduğu indirim ve kampanyalardan yararlandırıyoruz.


Misyonumuz; İlk günkü heyecanımızla yolumuza devam edip Güvenilir, insan emeğine saygılı, su istimalsiz, insanların keyif alacağı eksiksiz hizmet anlayışı ile sorunsuz bir alışveriş.

Vizyonumuz; Uzman kadromuz, Ekonomik seçenek, Güvenilir deneyimli uzun vadeli çözümler ve hepsinden önemlisi Kaliteli hizmet düsturu Kültür Otomotiv’i bir marka haline dönüştürmüştür.

Ekonomik seçenekleri

Kaliteli hizmetimizi, Okyanus Holding güvencesiyle,

Sorunsuz araç almanın keyfini yaşamak için

Sizleri galerilerimize bekliyoruz...